Δευτέρα 4 Μαρτίου 2013

ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ!! ΚΑΙ ΑΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Η ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

Με   8 νέα πρόσωπα στην σύνθεση της η ΑΕ Νίκαιας  κέρδισε τον Αία   στο Νικολαΐδης με 2 - 0 .  Σε ένα παιχνίδι   που μόνο  συμπεράσματά για   τον προπονητή της Νίκαιας βγήκαν όσον άφορά   τους  ποδοσφαιριστές  που έδωσε χρόνο και θασυνεχίσει  να δίνει  όπως δήλωσε ο τεχνικός της Νικαιωτικηςομάδας Το παιχνίδι   ήταν  σχεδόν μονόλογος για την ομάδατης Νίκαιας που όμως οι νεαροί  ποδοσφαιριστές  δενκατάφερναν  στην τελική προσπάθεια να παραβιάσουν τηνεστία  του τερματοφύλακα των νησιωτών Το πρώτο ημίχρονο βρήκε  τις 2  ομάδες  ισόπαλες  Στην επανάληψη  ηομάδα   της  Νίκαιας  με  τον συνήθη ύποπτο   Χρήστου  σεκεφάλια από κόρνερ έβαλε  τους Νικαιωτες μπροστά  στο σκορ, για να διπλασιάσει   τα τέρματα της ομάδας του  μεωραία ενέργειά ο Τζαβέλας. Κάλος  ο διαιτητής Μαρνακης μεεπόπτες  τους Γιαννικος.Παντελης....   Συνθέσεις τωνομάδων..ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ.  Μουντριχας. Νικολαου(72Λαλαιτης).Γαλακτερος.Κοντογιωργης(65Τζελεπης).Κατσαρης.Γαλανοματης.Καλογηρου.Χαυτακος(46 Μουζακιτης).Χρηστου.Μωυσιαδης.Τζαβελας. Για   τον ΑΙΑ  οι..Τριανταφυλλου.Μπουτσης.Γεωργαντοπουλος.Δεσπολαρι.Δημητριου.Φαρμακουρης.Δεντες.(Σαρινακης)Γκουβας (85Παιγνης)Μαναριωτης.Ταγκας.Κωσταντηνου.